درباره گروه صنعتی اتحاد

درباره ما

ETTEHAD INDUSTRIAL Grp.
گروه صنعتي اتحاد  با ربع قرن سابقه، پس از تاسيس شركتهاي اتحاد موتور و لولا خودرو در سال 1369، بنيان صنعت اول در سال 1376 و كيميا موتور در سال 1379، خود را بعنوان يك گروه صنعتي درصنعت قطعه سازي خودور معرفي نمود و هم چنان در حال پيشرفت و توسعه ميباشد. كارخانجات اين گروه بزرگ هم اكنون بالغ بر 16 شركت بزرگ ميباشند كه بيش از صدها قطعه مختلف جهت مصارف خودروسازان داخلي و بعضا" خارجي  و نيز بخش اعظم نياز بازار كشور تامين مينمايد.
در حال حاضر بيش از 4500 نفر نيروي انساني بطور مستقيم در شركتهاي زير مجموعه گروه اتحاد موتور مشغول به فعاليت هستند و هم چنين بيش از 600  تامين كننده خرد و كلان نيز در كنار اين كارخانجات، در گردش چرخهاي اقتصاد كشور همكاري ميكنند. بسياري از محصولات توليدي اين گروه جداي از مصارف OEMدر بازارهاي لوازم يدكي خودور نيز با نشان تجاري IREMCO عرضه ميشوند  و جزو يكي از برندهاي محبوب مشتريان داخلي مي باشد 
 

گروه صنعتی اتحاد

اين سازمان در جهت نيل به اهداف خود همواره سعي در جذب دانش فني شركتهاي پيشرو در اين صنعت را داشته است و در حال حاضر با بكارگيري تكنولوژي شركتهای Beru آلمان، Valeo فرانسه، Faurecia فرانسه، KWANGJIN کره جنوبی و KESENS چين در توليد محصولات خود با تمام توان مي كوشد تا جايگاه خود را در زمينه كيفيت محصول در بين برترين هاي صنعت قطعه سازي خودرو در ايران ارتقا دهد

گروه صنعتی اتحاد

گروه قطعه سازی اتحاد با هدف خودكفایي، بهبود و توسعه توليدات خود نيز گامهاي اساسي و بلندي برداشته است. اين شركت با تاسيس واحد ويژه طراحي و توسعه در سال 1381 و استفاده از تيمي كارآزموده و متخصص در اين واحد و بكارگيري پيشرفته ترين نرم افزارهاي تحليل و طراحي و همچنين امكانات مختلف كارگاهي موفق به انجام پروژه هاي مهمي در زمينه بهبود عملكرد محصولات جاري و نيز افزودن محصولات جديد به مجموعه توليدات خود شده است.

در حال حاضر گروه قطعه سازی اتحاد متشكل از شركتهاي اتحاد پلاست البرز، اتحاد لنت پيشرو صنعت، اتحاد پيشرو صنعت مرزن، اتحاد شفت دقيق، اتحاد مدرن باطري، اتحاد مولد نيرو، بنيان صنعت اول، لولا خودرو و كيميا موتور تشكيل يك گروه صنعتي بسيار بزرگ را داده اند و مي كوشند تا در گردش چرخهاي صنعت و اقتصاد ميهن عزيز سهم به سزائي را ايفا نمايند.

گروه صنعتی اتحاد
آشنایی با مشتریان گروه صنعتی اتحاد Getting to know the customers of Ettehad
کرمان موتور
کرمان موتور
تندیس ها مشاهده همه

واحد نمونه استاندارد سال 1386

واحد نمونه استاندارد در سال 1387

واحد نمونه تولیدی در سطح ملی

واحد نمونه استاندارد استان تهران سال 1393

واحد تولیدی نمونه استانی سال 1396

کارآفرین نمونه سال در هشتمین جشنواره کارآفرینان برتر استان

آیین نکوداشت برترین زنجیره تامین سازه گستر سایپا

تندیس طلایی نشان استاندارد به عنوان واحد نمونه استاندارد استان تهران

چهارمین جشنواره رهبران کارآفرین

لوح تقدير رعايت حقوق مصرف كنندگان

واحد نمونه استاندارد

رهبر کارآفرین

بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن

گواهینامه ها

Ettehad Plast - ISO 9001:2015

Ettehad Plast - IATF 16949:2016

Ettehad Motor - IATF16949 :2016

Ettehad Motor -ISO 9001:2015

Ettehad Movalled - ISO 9001:2015

Ettehad Lent - ISO45001 :2018

Ettehad Movalled - ISO 9001:2015

Ettehad Movalled - IATF 16949:2016