فیلتر های اعمال شده حذف
3 کالا
0
83
--------
مشاهده
0
0
82
--------
مشاهده
0
0
84
--------
مشاهده
0

امروزه، خودرو به یکی از محصولاتی تبدیل شده است که زندگی بدون آن تقریبا امکان پذیر نیست. تمامی سیستم حمل و نقل به خودرو وابسته است و می تواند کیفیت زندگی را به میزان زیادی افزایش دهد. هر خودرو دارای بخش ویژه ای که است که با عملکرد خود می‌تواند باعث حرکت خودرو شود. از جمله قطعاتی که در هر خودرو وجود دارد آرمیچر استارت است. این قطعه وظایف متعددی را بر عهده دارد که در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم.

آرمیچر استارت چیست؟

این قطعه یکي از قطعات اصلي در استارت ميباشد و در استارت كليه خودروها وجود دارد. استارتر مسئول ایجاد گشتاور لازم برای راه‌اندازی موتور خودرو است. آرمیچر به عنوان قسمتی از سیستم راه‌اندازی خودرو عمل می‌کند و زمانی که کلید راه‌اندازی فشار داده می‌شود، موتور را به حرکت درمی‌آورد.

آرمیچر که به عنوان یک قطعه اصلي در موتورهاي الکتریکی عمل می کند و به باتری خودرو متصل است تحت تاثير نيرو مغناطيسي با سرعت بسيار زياد شروع به چرخش ميكند. نيروي چرخشي توليد شده توسط چرخ دنده هاي سياركي و مارپيچ به دنده پينيون منتقل مي شود.
بعد از راه‌اندازی موفقیت‌آمیز موتور و آزاد نمودن كليد استارت، آرمیچر به صورت خودکار قطع می‌شود بهتر است بدانید آرمیچر استارت بخش بسیار مهمی از سیستم عملکرد خودرو است. در صورتی که مشکلی در آرمیچر وجود داشته باشد، ممکن است موتور خودرو به درستی راه‌اندازی نشود و یا با مشکلاتی همچون ، صداهای غیرمعمول یا عملکرد نامناسب مواجه شود. در چنین مواردی، نیاز به بررسی و تعمیر آرمیچر توسط تعمیرکار متخصص خواهد بود.

انواع آرمیچر استارت

1- آرميچر هاي 2 ذغاله

2- آرميچر 4 هاي ذغاله

آرمیچر استارت اصل

برای تشخیص آرمیچر استارت اصل یا اورجینال می‌توانید به موارد زیر توجه کنید:
نشانگرها و برچسب‌ها: برخی آرمیچرهای ا اصل دارای نشانگرها و برچسب‌هایی هستند که معمولاً برند و مدل آرمیچر را نشان می‌دهند. این نشانگرها و برچسب‌ها ممکن است بر روی بدنه آرمیچر، روی بسته‌بندی یا در نزدیکی محل نصب قرار گیرند. بررسی این نشانگرها و برچسب‌ها می‌تواند اطلاعاتی را درباره اصالت آرمیچر ارائه دهد.


شناسه و شماره قطعه: در برخی موارد، آرمیچرهای اصل دارای شناسه یا شماره قطعه منحصر به فرد هستند. این شناسه‌ها و شماره‌ها ممکن است بر روی بدنه آرمیچر، روی بسته‌بندی یا در مستندات مرتبط با آرمیچر موجود باشند. با استفاده از این شناسه یا شماره قطعه، می‌توانید با تولیدکننده یا نماینده فروش تماس بگیرید و اصالت آرمیچر را تأیید کنید.


کیفیت و ساختار: آرمیچر به دليل چرخش با سرعت بالاي اين قطعه تكنولوژي ساخت بالايي دارد و در صورت مرغوب نبودن كيفيت قطعات و تقلبي بودن آن موجب گسستگي و متلاشي شدن اين قطعه مي شود. آرميچر هاي استارت اصل دارای کیفیت بالا و ساختار محکم‌تر است. اگر آرمیچر شما دارای قطعات نامنظم، خراش‌های زیاد یا جزئیات ناهموار است، احتمالاً اصلی نیست. بررسی این موارد می‌تواند به شما در تشخیص اصالت آرمیچر کمک کند. آرمیچر اصل معمولاً از مواد با کیفیت بالا ساخته می‌شود و استانداردهای کیفیت در آن رعایت شده اند.
مشابهت با نمونه‌های معتبر: مقایسه آرمیچر با نمونه‌های معتبر و اصلی موجود در بازار می‌تواند به شما در تشخیص اصالت این محصول کمک کند. با مقایسه جزئیات فنی، طراحی، برندها و مدل‌های مشابه می‌توانید تشخیص دهید که آیا آرمیچر شما با نمونه‌های معتبر همخوانی دارد یا خیر.

خرید آرمیچر استارت

یکی دیگر از مواردی که به شما کمک می کند آرمیچر اصل را خریداری کنید دریافت ضمانت نامه است. ضمانت نامه نشان دهنده اصالت کالاست و به شما نشان می دهد که تمامی موارد در ساخت آرمیچر رعایت شده اند. در نتیجه، شما باید حتما در زمان خرید از فروشنده درخواست ضمانت نامه داشته باشید. در غیر اینصورت، نباید کالا را خریداری کنید زیرا ممکن است کیفیت کالا بسیار پایین باشد.

قیمت آرمیچر استارت

از جمله مواردی که در زمان خرید آرمیچر پرسیده می شود در مورد قیمت آن است. بهتر است بدانید قیمت این محصول به برند تولیدی و کیفیت آن بستگی دارد. به طور معمول، هر چقدر محصولی که خریداری می کنید با کیفیت تر است، به همان اندازه باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. هرگز محصولاتی را پایین تر از قیمت معمول هستند خریداری نکنید. زیرا این مسئله می تواند نشان دهنده این موضوع باشد که شما در حال خرید محصول بی کیفیتی هستید و در نتیجه با خرید محصول بی کیفیت عملکرد کلی خودرو شما تحت تاثیر قرار می گیرد.

فروش آنلاین آرمیچر استارت

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد آرمیچر استارت در اختیار شما قرار دهیم. برای خرید آرمیچر باید به مراکز معتبر و نمایندگی ها مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در این مراکز به فروش می رسند اصل هستند و در نتیجه شما می توانید به راحتی آنها را تهیه کنید و دیگر نباید نگران اصالت و کیفیت کالای خود باشید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان در تماس باشید.