فیلتر های اعمال شده حذف
8 کالا
0
17
--------
مشاهده
0
0
86
--------
مشاهده
0
0
16
--------
مشاهده
0
0
78
--------
مشاهده
0
0
77
--------
مشاهده
0
0
76
--------
مشاهده
0
0
80
--------
مشاهده
0
0
79
--------
مشاهده
0

استارت آي آر امكو IREMCO

مجموعه استارت خودرو مجموعه ای از قطعات است که وظیفه روشن نمودن خودرو را بر عهده دارد. اگر بخواهیم عملکرد استارت را به صورت علمی تعریف کنیم باید بگوییم که این مجموعه می تواند نیروی الکتریکی را به نیروی مکانیکی تبدیل نماید و همین امر نقش بسیار مهمی در خودرو بازی می کند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید نخستین استارت خودرو اولین بار برای موتور سیکلت ساخته شد و یک مهندس انگلیسی به نام اچ‌ جی‌ داوسینگ، یک استارت برقی در سال ۱۸۹۶ میلادی اختراع کرد. پس از مدتی و با توجه به عملکردی که استارت بر روی موتور سیکلت داشت، نقشه اولیه آن به خودرو انتقال پیدا کرد و امروزه به عنوان یکی از مهمترین قسمت های خودرو شناخته شده است.

اجزای اصلی استارت خودرو

استارت خودرو شامل اجزای مختلفی است که به یکدیگر متصل شده و برای راه‌اندازی موتور استفاده می‌شوند. اجزای اصلی استارت خودرو عبارتند از:

  1. سلونوئید (اتومات)
  2. چرخ دنده های سیارکی
  3. مجموغه ذغال و فیبری
  4. شفت مارپیچ
  5. آرمیچر استارت
  6. کلکتور
  7. مگنت
  8. پوسته استارت
  9. براکت آلومینیومی.

مجموعه استارت خودرو چه قدرتی دارد؟

قدرت استارت خودرو به ویژگی‌ها و مشخصات آن بستگی دارد. به طور کلی، قدرت استارت خودرو ارتباط مستقیم با کیفیت قطعات و اجزای سازنده آن ارتباط دارد. از آنجاییکه نیروی لازم جهت روشن شدن استارت از باطری تامین می شود و ظرفیت باطری در خودرو اغلب با واحد میلی‌آمپر-ساعت مشخص می‌شود. هر چه مقدار mAh بیشتر باشد، باتری قدرت و ظرفیت بیشتری خواهد داشت. لذا همواره باید به توان باطری و آم‍پر مصرفی استارت توجه نمود.
برای استارت یک خودرو، نیاز به جریان بالا و توان قابل توجهی است. بسته به نوع و حجم موتور خودرو استارت ها توان های متفاوتی دارند استارت های با توان بالاتر می‌بایست با باتری‌هایی با ظرفیت بالاتر، خودرو را راه‌اندازی کنند. بنابراین، قدرت مجموعه استارت خودرو به نوع و اندازه خودرو و نیازهای شما بستگی دارد.
بهتر است قبل از خرید استارت خودرو، مشخصات فنی آن را مطالعه کنید و با توجه به نوع و اندازه خودروی خود، توان و قدرت مورد نیاز را در نظر بگیرید. همچنین، توجه داشته باشید که هر چه قدرت استارت خودرو بیشتر باشد، احتمالاً قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

استارت اصل

شما برای خرید این قطعه باید از اصل بودن آن اطمینان داشته باشید. زیرا محصولات تقلبی و بی کیفیت می توانند به ساختار داخلی خودرو شما آسیب وارد کنند.

قیمت مجموعه استارت

مجموعه استارت گروه صنعتي آي آر امكو با برند تجاري IREMCO تنها مجموعه استارت استاندارد توليد شده در يكي از شركتهاي گروه بنام شركت اتحاد مولد نیرو در داخل كشور ميباشد و مورد تاييد اداره استاندارد كشور و خودرو ساز هاي داخل كشور مي باشد. قیمت مجموعه استارت IREMCO نسبت به نمونه هاي خارجي پايين تر ميباشد و كيفيت آن نيز با توجه به تحت ليسانس بودن بي شد در حد توليدات كشور هاي اروپايي و ژاپني است. در حال حاضر به دليل توليد در داخل كشور و حمايت از توليد كننده نمونه هاي بي كيفيت چيني مجوز واردات و فروش در داخل كشور را ندارند.

فروش آنلاین مجموعه استارت

در حال حاضر گروه قطعه سازي اتحاد با برند تجاري آي آر امكو IREMCO فروش آنلاين مجموعه استارت خودرو براي محصولات خود ندارد و جهت تهيه محصولات اين گروه قطعه ساز ميتوانيد از نمايندگي هاي مجاز در تهران و ساير استانها اقدام به تهيه محصولات با بسته بندي اين شركت اقدام نماييد.

خرید مجموعه استارت

خرید مجموعه استارت این برند از طریق تمامی نمایندگی های مجاز در سراسر کشور قابل دسترسی است و شما می توانید آنها را تهیه کنید.