شیشه بالابر و مجموعه کامل آن

شیشه بالابر و مجموعه کامل آن

ETTEHAD INDUSTRIAL Grp.
فیلتر های اعمال شده حذف
12 کالا
0
98
--------
مشاهده
0
0
93
--------
مشاهده
0
0
100
--------
مشاهده
0
0
101
--------
مشاهده
0
0
92
--------
مشاهده
0
0
97
--------
مشاهده
0
0
94
--------
مشاهده
0
0
99
--------
مشاهده
0
0
91
--------
مشاهده
0
0
90
--------
مشاهده
0
0
96
--------
مشاهده
0
0
95
--------
مشاهده
0

مجموعه کامل شیشه بالابر خودرو آِی آر امكو IREMCO

مجموعه شیشه بالابر خودرو شامل تمام اجزا و سیستم‌های مرتبط با بالابر شیشه در درب خودرو است. آی‌ آر‌ امکو؛ تولید کننده قطعات خودرو اطلاعات کاملی را در مورد شیشه بالابر و زیر مجموعه های آن به شما خواهد داد این مجموعه نقش بسیار مهمی را در خودرو ایفا می کند و باعث می‌شود شما با استفاده از عملکرد آن بتوانید وضعيت بالا و پايين بودن شيشه ها را تغيير دهيد. در صورتی که شیشه بالابر به خوبی کار نکند، مشکلات بسياري از جمله مشكلات دمايي و تهويه هوا و صدا در كابين خودرو به وجود می‌آید که شما باید سریعا برای تعمیر و یا تعویض آن اقدام نمایید.

شیشه بالابر خودرو

انواع مجموعه کامل شیشه بالابر راننده

مجموعه کامل شیشه بالابر خودرو شامل موارد زیر می‌شود:

  • موتور شيشه بالابر: موتور بالابر شیشه نیروی مورد نیاز را برای بالا و پایین کردن شیشه تأمین می‌کند. این موتور معمولاً در درب خودرو قرار دارد و از طریق سیستم الکتریکی و سیم‌کشی به باتری یا سیستم برق خودرو متصل می‌شود.
  • مکانیزم بالابر: مکانیزم بالابر شامل قطعات متحرک و مکانیکی است که نیروی تولید شده توسط موتور را به شیشه انتقال می‌دهد. این مکانیزم شامل دنده‌ها، قاب‌ها، کابل‌ها، رولر ها و سایر قطعات است که به شیشه و قاب آن متصل شده و حرکت صحیح شیشه را تسهیل می‌کنند.
  • ريل بالابر شیشه: قاب شیشه بخشی است که شیشه را در جای خود در درب خودرو نگه می‌دارد. این قاب ممکن است از فلز یا پلاستیک ساخته شده باشد و به درب خودرو متصل می‌شود.
  • شیشه: شیشه که به وسیله مکانیزم بالابر در قاب قرار می‌گیرد. این شیشه معمولاً از شیشه لمینیت شده تشکیل شده است و برای محافظت از سرنشینان خودرو در برابر باد، باران و عوامل محیطی دیگر استفاده می‌شود.
  • سیستم الکتریکی و سیم‌کشی: برای انتقال برق به موتور بالابر و کنترل عملکرد آن، سیستم الکتریکی و سیم‌کشی در مجموعه کامل شیشه بالابر وجود دارد. این مجموعه شامل سیم‌ها، رله‌ها، سوئیچ‌ها و سایر اجزا الکتریکی است که از طریق آنها برق به موتور بالابر ارسال می‌شود.

مجموعه کامل شیشه بالابر در خودرو از طریق کنترل‌های داخلی مانند دکمه‌های قرار داده شده در درب‌ها یا توسط کلیدهای مربوطه قابل کنترل است. این سیستم به کاربر امکان می‌دهد شیشه را به طور دلخواه بالا و پایین کند یا در موقعیت مورد نظر قفل نماید. وجود این شیشه ضروری است و می تواند فضای امنی را در داخل خودرو به وجود بیاورد. با توجه به تمامی این موارد، شما باید به عملکرد درست این مجموعه توجه داشته باشید و در صورت بروز هر گونه مشکل سریعا به نمایندگی های معتبر مراجعه نمایید.

مشکلات رایج مجموعه کامل شیشه بالابر

همواره برای شما مشکلات متعددی در بالا و پایین آمدن شیشه خودرو خود پیش آمده است. در ادامه چند مشکل رایج در سیستم شیشه بالابر خودرو و روش‌های تشخیص آنها را برای شما توضیح خواهیم داد:

عدم عملکرد کامل یا قطعی

در صورتی که شیشه بالابر به طور کامل عمل نکند یا به صورت قطعی کار نکند، ابتدا بررسی کنید که آیا دکمه‌های کنترل شیشه بالابر در درب خودرو کار می‌کنند یا خیر. اگر دکمه‌ها کار نمی‌کنند، ممکن است مشکل در سیستم الکتریکی یا سیم‌کشی باشد. در این حالت، بهتر است توسط یک تکنسین متخصص یا نمایندگی، خودرو خود را بررسی کنید.

حرکت ضعیف یا کند

اگر شیشه بالابر به طور کامل عمل می‌کند، اما حرکت آن ضعیف، کند یا با مشکلاتی همراه است، می‌توانید مکانیزم بالابر را بررسی کنید. ابتدا مطمئن شوید که قطعات متحرک مانند رولرها، مهره‌ها و پین‌ها سالم و درست کار می‌کنند. همچنین، اطمینان حاصل کنید که قاب شیشه و خود شیشه به درستی متصل شده‌اند و هیچ مانعی در مسیر حرکت وجود ندارد. در صورت وجود خرابی یا آسیب قابل توجه، بهتر است به نمایندگی های معتبر در سراسر کشور مراجعه کنید.

صداهای غیرعادی

اگر شیشه بالابر در حین عملکرد صداهای غیرعادی مانند صداهای سایش، صداهای خرد شدن یا صداهای خش خش ایجاد می‌کند، معمولاً قطعات مکانیکی مربوط به بالابر شیشه دچار مشکلاتی شده است. در این حالت، بهتر است خودرو توسط یک تعمیر کار متخصص بررسی شود تا مشکل را تشخیص دهد و قطعات مورد نیاز را تعمیر یا تعویض کند.

در همه موارد، اگر هنوز مطمئن نیستید که چه مشکلی باعث شده است که مجموعه کامل شیشه بالابر آسیب ببینید، بهتر است به نمایندگی های معتبر خودرو مراجعه کنید. آنها با تجربه و دانش فنی خود می‌توانند مشکل را تشخیص داده و تعمیرات لازم را انجام دهند. همچنین، شما می توانید اطمینان داشته باشید که تمامی موارد در یک بستر امن انجام می‌شوند و پس از اتمام تعمیر شما می توانید دوباره از خودرو خود برای مدت طولانی استفاده نمایید.

شايان ذكر است شيشه بالابر هاي IREMCO با توجه به كيفيت بالاي قطعات و بهره گيري از تكنو لوژي پيشرفته عملكرد بسيار خوبي دارد و با قدرت و سرعت موجب حركت شيشه شده و هيچ گونه صداي غير عادي نيز ندارد.

مجموعه کامل شیشه بالابر

قیمت مجموعه کامل شیشه بالابر

مجموعه کامل شیشه بالابر گروه صنعتي آي آر امكو با برند تجاري IREMCO تنها مجموعه کامل شیشه بالا بر استاندارد توليد شده در يكي از شركتهاي گروه بنام شركت اتحاد موتور در داخل كشور ميباشد و مورد تاييد اداره استاندارد كشور و خودرو ساز هاي داخل كشور مي باشد. قیمت مجموعه کامل شیشه بالابر IREMCO نسبت به نمونه هاي خارجي پايين تر ميباشد و كيفيت آن نيز با توجه به تحت ليسانس بودن بي شد در حد توليدات كشور هاي اروپايي و ژاپني است. در حال حاضر به دليل توليد در داخل كشور و حمايت از توليد كننده نمونه هاي بي كيفيت چيني مجوز واردات و فروش در داخل كشور را ندارند.

فروش شیشه بالابر خودرو

در حال حاضر گروه قطعه سازي اتحاد با برند تجاري آي آر امكو IREMCO فروش آنلاين مجموعه کامل شیشه بالابر خودرو براي محصولات خود ندارد و جهت تهيه محصولات اين گروه قطعه ساز مي‌توانيد از نمايندگي هاي مجاز در تهران و ساير استانها اقدام به تهيه محصولات با بسته بندي اين شركت اقدام نماييد.

خرید شیشه بالابر و مجموعه کامل آن

خرید مجموعه کامل شیشه بالابر این برند از طریق تمامی نمایندگی های مجاز در سراسر کشور قابل دسترسی است و شما می توانید آنها را تهیه کنید. برای خرید مجموعه قطعات خودرو با ما در ارتباط باشید.