فیلتر های اعمال شده حذف
23 کالا
206
0
210
--------
مشاهده
0
0
65
--------
مشاهده
0
0
63
--------
مشاهده
0
0
67
--------
مشاهده
0
0
64
--------
مشاهده
0
0
60
--------
مشاهده
0
0
66
--------
مشاهده
0
0
61
--------
مشاهده
0
0
62
--------
مشاهده
0
0
59
--------
مشاهده
0
0
58
--------
مشاهده
0
0
75
--------
مشاهده
0

تیغه برف پاك کن آی آر امكو IREMCO

بازویی و تیغه برف پاک كن در خودرو بخشی از سیستم برف پاک ‌کن است که بر روی قسمت جلویی خودرو روی شیشه نصب می‌شود و به راحتی برف و باران را کنار می‌زند. این سیستم شامل دو عنصر اصلی است که عبارتند از تیغه برف پاک کن و بازویی برف پاک ‌کن. در ادامه آی‌ آر‌ امکو؛ بزرگترین تولید کننده قطعات خودرو اطلاعات کامل تری را به شما ارائه خواهد کرد.

تیغه برف پاك کن

چرا استفاده از برف پاک کن ضروری است؟

شاید شما ندانید که چقدر وجود برف پاک کن بر روی خودرو ضروری است و در صورتی که برف پاک کن وجود نداشته باشد استفاده از آن خودرو غیر مجاز است. هیچ کس نمی تواند شرایط جوی را به خوبی پیش بینی کند. برای ما این صحنه زیاد رخ داده است که در یک روز آفتابی ناگهان هوا دگرگون شود و یا در یک روز سرد ناگهان هوا برفی شود. تصور کنید در حال رانندگی در شهر هستید و ناگهان باران تندی ببارد. اگر برف پاکن وجود نداشته باشد احتمال تصادفات بالا می رود و همین امر مشکلات و چالش های زیادی را برای شما به وجود خواهد آورد.

بازویی و تیغه برف پاک کن اصل

ساختار برف پاکن کن

تمامی برف پاکن ها دارای ساختاری هستند که با همکاری هم می توانند وظایف خود را به خوبی انجام دهند. بنابراین، در صورتی که شما صاحب خودرو هستید، بهتر است با این ساختار آشنایی داشته باشید تا بتوانید از خودرو خود با اطمینان بیشتری استفاده کنید. تیغه و بازویی برف پاک کن طبق مکانیزم زیر عمل می کند:

تیغه و بازویی برف پاک کن

تمامی چیزی که ما از برف پاک کن می شناسیم در حقیقت همین تیغه و بازویی است که از جنس سیلیکون است و می تواند قطرات برف وباران و آلودگی ها را به خوبی از بین ببرد و شیشه خودرو را تمیز کند.

موتور برف پاک کن

بخش دیگری که در این قطعه وجود دارد موتور برف پاک کن است. موتور نیروی محرکه مورد نیاز را برای حرکت برف پاک کن تامین می کند و همین امر باعث می شود که برف پاک کن به راحتی حرکت کند و آلودگی ها را از روی شیشه خودرو از میان ببرد.

مخزن آب

تمامی برف پاک کن ها دارای مخزن آب هستند که در صورت نیاز شما می توانید با فشردن دکمه مربوطه آب را بر روی شیشه بریزید و سپس تیغه آن را حرکت دهید تا آلودگی از بین برود.

انواع بازویی و تیغه برف پاک کن

این محصولات با استفاده از متریال های مختلفی تولید می شوند. در گذشته برای ساخت تیغه برف پاک کن از پلاستیک معمولی استفاده می شود. با توجه به این موضوع که طول عمر این پلاستیک ها کوتاه بود و به سرعت دچار فرسایش می شدند، امروزه دیگر استفاده از آنها معمول نیست. سیلیکون متریال دیگری است که امروز به وفور در ساخت تیغه برف پاک کن به کار می رود. طول عمر بالا و عدم ایجاد خط و خش از مهمترین مزیت های این متریال هستند.

بازویی و تیغه برف پاک کن اصل

در زمان خرید این محصول باید مطمئن باشید که در حال خرید محصول اصل هستید. اصل بودن تیغه برف پاکن بسیار مهم است و شما هرگز نباید آن را نادیده بگیرید. اگر از قطعه غیر اصل و یا بی کیفیت در ساختار خودرو خود استفاده کنید، باعث می شود که این قطعه نتواند به خوبی عملکرد خود را نشان دهد و همین امر باعث می شود که به بخش های دیگر خودرو فشار وارد شود.

در صورتی که می خواهید محصولات و قطعات اصل را خریداری کنید، می توانید به نمایندگی ها مجاز فروش محصولات آی آر امکو IREMCO مراجعه نمایید. تمامی محصولاتی که در نمایندگی ها به فروش می رسند اصل هستند و در نتیجه شما می توانید با خیال راحت اقدام به خرید نمایید.

خرید تیغه برف پاک کن

فروش آنلاین تیغه برف پاک کن

در حال حاضر گروه قطعه سازي اتحاد با برند تجاري آي آر امكو IREMCO فروش آنلاين تیغه و بازویی برف پاکن براي محصولات خود ندارد و جهت تهيه محصولات اين گروه قطعه ساز ميتوانيد از نمايندگي هاي مجاز در تهران و ساير استانها اقدام به تهيه محصولات با بسته بندي اين شركت اقدام نماييد.

قیمت تیغه برف پاک کن

تیغه برف پاک کن گروه صنعتي آي آر امكو با برند تجاري IREMCO تنها تیغه و برف پاک کن استاندارد توليد شده در يكي از شركتهاي گروه بنام شركت اتحاد موتور در داخل كشور ميباشد و مورد تاييد اداره استاندارد كشور و خودرو ساز هاي داخل كشور مي باشد. قیمت تیغه و بازویی برف پاک کن IREMCO نسبت به نمونه هاي خارجي پايين تر ميباشد و كيفيت آن نيز با توجه به تحت ليسانس بودن بي شد در حد توليدات كشور هاي اروپايي و ژاپني است.

خرید تیغه برف پاک کن

خرید تیغه برف پاک کن این برند از طریق تمامی نمایندگی های مجاز در سراسر کشور قابل دسترسی است و شما می توانید آنها را تهیه کنید. این قطعات بسیار با کیفیت هستند و پاسخگوی تمامی نیازهای شما خواهند بود. برای خرید قطعات خودرو به صفحه اصلی مرتبط مراجعه کنید.