حتما برای شما پیش آمده است که در یک روز بارانی و یا برفی در خودرو باشید و قطرات باران و یا برف دید شما را محدود کنند و اجازه ندهند که به راحتی رانندگی کنید. در این شرایط، اولین کاری که انجام می دهید استفاده از برف پاک کن است که تیغه برف پاک کن به راحتی دانه های باران و یا برف را از روی خودرو شما از بین می برد و به راحتی می توانید به محیط بیرون تسلط داشته باشید و ایمنی را در رانندگی تضمین نمایید.

عملکرد برف پاکن ها

تیغه برف پاکن ها برای اینکه بتوانند به خوبی کار کنند به یک موتور مکانیکی و یا برقی متصل هستند. این موتور نیروی محرکه مورد نیاز را برای حرکت برف پاک کن ها فراهم می کند و همین امر باعث می شود که آنها با سرعت زیاد حرکت کنند و بتوانند لکه های گرد و غبار، باران و یا برف را از روی شیشه پاک نمایند. همچنین، در برف پاکن ها یک چرخ دنده نصب شده است که می توانید نیروی موتور را 50 برابر کمتر و گشتاور آن را 50 برابر بیشتر نماید.

آشنایی با ساختار برف پاکن ها

تیغه برف پاکن همانند یک میله است که از جنس پلاستیکی است. این پلاستیک بسیار نرم است و در تماس با سطح شیشه هیچ گونه خط و خشی را به وجود نمی آورد. همچنین، کیفیت پلاستیک به کار رفته در این تیغه بالاست و اجازه نمی دهد که حرکت رفت و برگشتی برف پاک کن ها باعث شود که طول عمر آن کاهش یابد. البته توصیه می شود در فصول گرم رانندگان بر روی برف پاکن ها یک پوشش قرار دهند که نور خورشید آنها را از بین نبرد.

آیا ممکن است که برف پاکن ها باعث لک شیشه شوند؟

در گذشته، که مکانیم تیغه برف پاکن ها به اندازه امروز پیشرفته نبود، گاهی مواقع پیش می آمد که برف پاکن ها باعث لک شدن شیشه شوند. البته مخزن آبی که بر روی خودرو ها وجود دارد با چندین بار پاچش آب اجازه نمی دهد که لک بر روی شیشه باقی بماند. امروزه، قدرت این تیغه ها به حدی زیادی است که تمامی لکه ها را از بین می برند. اما در صورتی که تصور می کنید هنوز این تیغه ها باعث لک می شوند می توانید آنها را با مایع ملایم شستشو دهید.

انواع تیغه برف پاک کن

امروزه، انواع تیغه برف پاکن در بازار موجود است که به سه دسته زیر تقسیم بندی می شوند:

  • تیغه معمولی
  • تیغه ژله ای
  • تیغه سیلیکونی

با توجه به این موضوع که امروزه میلیون ها خودرو در بازار موجود است به راحتی می توانیم بگوییم کدام تیغه ها بهتر عمل کرده اند. مطالعات و بررسی های تجربی نشان می دهند طول عمر تیغه های ژله ای و سیلیکونی از تیغه های معمولی بسیار بیشتر است. به همین دلیل، امروزه تقریبا در ساخت تمامی خودرو ها تیغه ها از جنس ژله ای و یا سیلیکونی هستند.

تیغه برف پاک کن اصل

در زمان خرید این تیغه باید به اصل بودن آن توجه ویژه ای داشته باشید و در صورتی که نمی دانید آیا تیغه اصل است یا خیر هرگز آن را خریداری نکنید. ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید چرا اصل بودن تیغه اهمیت زیادی دارد. بهتر است بدانید زمانی که تیغه اصل نیست کارآیی خوبی ندارد و همین امر باعث می شود که به موتور برف پاک کن آسیب های زیادی وارد شود. در نتیجه، شما مجبور می شوید هزینه های زیادی بکنید تا بتوانید سیستم برف پاک کن خودرو را درست کنید.

خرید تیغه برف پاک کن

در زمان خرید این تیغه باید به مشخصات فنی آن توجه زیادی داشته باشید. ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که مشخصات فنی چیست. مشخصات فنی در واقع همان شناسنامه قطعات است که اطلاعات مناسبی را در این زمینه در اختیار شما قرار می دهید. با استفاده از مشخصات فنی به سرعت می توانید متوجه شوید که این قطعه در چه سالی تولید شده است و چه متریالی در ساخت آن به کار رفته است. این مسئله بسیار مهم است و باعث می شود که شما بتوانید با رضایت کامل و شناخت زیاد اقدام به خرید برف پاک کن کنید.

قیمت تیغه برف پاک کن

قیمت تیغه برف پاکن یکی از اموری است که به شما نشان میدهد آن قطعه اصل است یا خیر. اگر متوجه شدید که این تیغه با قیمت پایین تر از حد معمول به فروش می رسد باید بدانید که به احتمال زیاد مشکلی در ساختار آن وجود دارد و یا از متریال با کیفیت اسخته نشده است. در نتیجه شما هرگز نباید به آن اطمینان داشته باشید و این محصول را نباید تهیه کنید.

چرا باید برای خرید برف پاک کن به نمایندگی ها مراجعه کنیم؟

یکی از مواردی که در زمان خرید برف پاک کن باید به آن توجه داشته باشید مراجعه به نمایندگی هاست. تمامی قطعاتی که در نمایندگی ها وجود دارند اصل هستند و در نتیجه در این مورد دیگر شما نگران نخواهید بود. همچنین، زمانی که از نمایندگی ها خرید می کنید می توانید ضمانت نامه دریافت کنید. ضمانت نامه نشان می دهد که کالای شما اصیل است و تمامی استانداردها در ساخت آن رعایت شده اند. این مسئله برای کسانی که به دنبال کالای اصل هستند بسیار مهم است و به شما کمک می کند بهترین محصول را خریداری نمایید. از طرف دیگر، باید بدانید زمانی که از نمایندگی ها خرید می کنید می دانید که در صورت خراب شدن قطعه و یا عدم کارکرد درست قطعه مرکزی وجود دارد که پاسخگوی شما باشد. این مسئله می تواند بسیار مهم باشد و به شما کمک کند بدون نگرانی قطعات مورد نیاز خود را برای خودرو تامین نمایید.

فروش آنلاین تیغه برف پاک کن

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کافی در مورد تیغه برف پاکن در اختیار شما قرار دهیم. بهتر است بدانید شما هم در فروش آنلاین و هم در فروش حضوری باید ضمانت نامه دریافت کنید. این حق شماست و هرگز نباید آن را نادیده بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

فیلتر های اعمال شده حذف
14 کالا
206
0
210
--------
مشاهده
0
0
65
--------
مشاهده
0
0
63
--------
مشاهده
0
0
67
--------
مشاهده
0
0
64
--------
مشاهده
0
0
60
--------
مشاهده
0
0
66
--------
مشاهده
0
0
61
--------
مشاهده
0
0
62
--------
مشاهده
0
0
59
--------
مشاهده
0
0
58
--------
مشاهده
0
0
219
--------
مشاهده
0